Skip to content

A.Kiviča 9.11.2020 ieraksts Facebook

Log into Facebook | Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

Sveiki, draugi. 28.01.2021 man būs jārunā tiesā, tāpēc meklēju informāciju par Kaspara Dimitera iespējamu piedalīšanos izvarošanas aktā 1976- 77 gadā.Daudz un dažādās kompānijās,privātās sarunās šī informācija ceļo un izplatās jau 40 gadus.Atceros, kā zināmi kadri ņirdza par mani , kad klausījos “Krusta skolu”, jo tas svētulis esot meiteņu porno bildes fočējis, šantažējis.Bērnībā biju jubilejā, kur viens milicis slēdza prom mikrafona aptauju, kad Dimiters princesīti dziedāja, un teica, ka viņš tūlīt vems pēc tā, ko zin.
80ajos gados par to runāja visa mākslinieku sabiedrība Rīgā. Ir versija, ka ir piedalījies pats, ir versija, ka tikai bijis klāt(kas arī ir noziegums, ja neiejaucies),ka viņa māte, PSRS nopelniem bagātā aktrise Vija Artmane esot viņu izpestījusi no sūdiem bez neviena papīra, bet pārējie divi esot atsēdējuši Valmierā.Līdz ar to tiešu pierādījumu nav.
2019.gada vasarā Spānijā, uz Dimitera mūžīgā geju , visa atšķirīgā un ne – dimiteriskā nosodījuma fona es nofilmēju video, nosaucot viņu par izvarotāju, lai paskatās uz sevi.To momentā pārpublicēja portāli, žurnāli, utt., un tagad nabadziņš, kurš pats ir izņirgājies gan par ārzemju latviešiem, gan gejiem, gan cilvēkiem ar tattoo, gan manu un Lienes ģimeni un bērniem, grib naudiņu.
78 000 eiro par savām ciešanām no 4 atbildētājiem- mediju nama, tvnet grupas, spirits&vine un atvainošanos no manis, naudu bērniem izdalīšot🙂Tas viss tā, bet mani interesē patiesība. Man tiesā tiks dots vārds, un, lai es būtu max precīzs, man vajag informāciju no max daudz avotiem.
Paldies.Es esmu par taisnību un, lai ir pa godīgo.
Viss, protams, anonīmi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.