SKOLĀS BĒRNUS JAU APMĀCA MASTURBĒŠANĀ

Papardes_Zieds_nekaitiga_masturbacija

Klāvam* ir 12 gadi. Pārnācis no skolas, rāda vecākiem grāmatu “Tikai tev”, ko izdevusi organizācija “Papardes zieds”. Grāmatā stāstīts par visintīmākajām lietām. Un ne tikai ar vārdiem, bet arī ar attēliem. Ir peņi, ir vagīnas. Grāmatā IR kailu puišu attēli, kur tie stāv viens pret otru. Grāmata rakstīts, ka masturbēt ir patīkami, nekaitīgi un tas palīdz izzināt savu seksuālitāti. Vēl rakstīs, ka normāli ir izjust intīmas simpātijas pret sava dzimuma cilvēkiem.

Skolotāji skolā grāmatas dalīja bez vecāku ziņas. Kad Klāva tēvs devās pie skolas mācību pārzines, tā viņam pārmeta, ka savu bērnu tas audzina nepareizi, ka bērnu nedrīskt likt rāmjos. Kad pārzinei sāka trūkt argumentu, viņa nosodīja Klāva tēvu, pārmetot, ka viņa principi ir pārāk reliģiski, ka šis ir cits laikmets un tikumība tajā sen vairs nav vīspārpieņemta dabiska vērtība, bet reliģisku fanātiķu izdomāti principi.

Tātad, skolas mācību pārzine apliecināja, ka ir PAR bērnu seksuālo izglītošanu netikumīgā veidā un bez vecāku ziņas. Vēl šī pārzina rīkojās pazemojoši pret tēva reliģisko pārliecību.

Vai jūs, vecāki, zināt, ka jūsu bērnus skolā jau apmāca masturbēšanā un homoseksuālismā?

P.S. Saņēmu ziņu arī Zilupes. Pat tur bibliotēka apgādāta ar visiem drukātajiem svaigumiem Latvijas ‘seksprosveta’ jomā.

* vārds mainīts